Новини

Порошенко пообіцяв 4 млрд гривен на сільську медицину

Порошенко_Медпросвита

У ході робочої поїздки до Тернополя президент України Петро Порошенко пообіцяв направити 4 млрд гривень на розвиток програми сільської медицини

Одразу треба відмітити, що ця програма є президентською, та входила у передвиборчу кампанію Петра Порошенко. Саме тому він має пряму зацікавленість у розвитку цього напрямку. Також експерти повідомляють, що президент таким чином намагається заспокоїти українців, які володіють сільськогосподарськими землями, бо вже к кінцю року очікується прийняття, який дозволить цю саму землю продавати.

«Ще 4 млрд підуть на розвиток програми сільскої медицини, президентської програми, що має забезпечити надійним медичним захистом третину населення України, яка проживає у сільській місцевості»,- повідомив Петро Порошенко.

Окремо підкреслимо, що в цей час багато медичних підрозділів у сільській місцевості повідомляє про велику заборгованість по заробітній платі, відсутності ліків, та інших проблемах.

Також нагадуємо, що за планами МОЗу, ФАПи, які є майже єдиною реальною медичною допомогою у селах, будуть підтримуватись тільки з місцевих бюджетів, а це означає, що саме місцеві громади будуть вирішувати, чи потрібні їм ФАПи взагалі.

Направлені кошті на розвиток сільської медицини за президентською програмою можуть покращити ситуацію та вирішити проблеми, принаймні по заборгованості по зарплатам перед медичними працівниками.

Комментировать

Нажмите для комментария