Новини

Порошенко обіцяє програми з Канади і спеціалістів з Хорватії для впровадження телемедицини

Порошенко_Медпросвита

Все найкраще — до України! Президент Петро Порошенко під час відкриття інноваційного ФАП в селі Боденькі пообіцяв .

«Програми комп’ютерні, якими буде забезпечена телемедицина, до нас приїдуть з Канади, а досвід використання, аби ми не повторювали помилок, яких припускалися в усьому світі, використовуватиметься німецький. Хорватія надала нам спеціалістів, які впроваджуватимуть систему телемедицини», — заявляє гарант на відкриті ФАП.

Перш за все необхідно зазначити, що впровадження телемедицини, запуск оновлених фельдшерсько-акушерських пунктів та сучасних амбулаторій – все це відбувається у межах одного законопроекту, який розробив сам президент Петро Порошенко. Таким чином він сподівається покращити стан медицини у сільській місцевості.

На реалізацію законопроекту Україна встигла отримати фінансову допомогу від декількох інституцій, включаючи Світовий банк. Додали до цього цілий мільярд гривень, які були вилучені з Ощадбанківських рахунків екс-президента Віктора Януковича, та ще 4 мільярди гривень в рамках державного бюджету на 2018 рік.

Найстрашніші хабарники: НАБУ заявляє, що медицина лідирує у корупції

Експерти впевнені, що таким чином Порошенко сподівається отримати додаткові голоси на майбутніх виборах у 2019 році у сільській місцевості.

Стосовно самого інноваційного ФАП в Україні президент сказав наступне:

«Ця будівля у 15 разів більш економічна з точки зору енергоспоживання, ніж звичайний дім. І якщо б у нас були всі такі будівлі, нам би був не потрібні ні російський газ, ні використання нафти, і я впевнений, що ми зараз рухаємось правильним шляхом», — вважає президент України.

МОЗ змінить систему медсестринства в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook