Новини

Порошенко: До кінця року в Україні запрацюють пілотні проекти сільської медицини

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Луцька розповів про терміни запуску пілотних проектів сільської медицини.

«Я переговорив зі своїми друзями та партнерами, прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, і ми підписали угоду в провінції Онтаріо, підписали угоду зі Світовим банком, підписали угоду з Німеччиною для передачі нам найсучаснішого софту. До кінця цього року пілотні проекти починають працювати в більшості областей України», — повідомив Петро Порошенко.

Нагадуємо, що законопроект про реформу сільської медицини, автором якого є Президент України Петро Порошенко, було прийнято ще наприкінці минулого року. Згідно з цим законопроектом, на реформу сільської медицини було виділено 4 мільярди гривень.

Порошенко: Канада та Всесвітній банк допоможуть Україні у реформі сільської медицини

Ці кошти підуть на створення сучасних амбулаторій, проекти яких уже затверджуються в Кабінеті Міністрів. Також законопроектом передбачено створення телемедицини. Ця мережа поєднуватиме сільські амбулаторії з міськими лікарнями для швидкої та якісної консультації у важких випадках.

Порошенко подарував лікарні на Одещині обладнання та авто

Зазначимо, що Президент також заявив, що в рамках медичної реформи в кожному селі буде інтернет-зв’язок 4G.

Комментировать

Нажмите для комментария