Новини

Понад 200 приймальних відділень екстреної медичної допомоги має працювати в Україні до кінця року

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця року забезпечити функціонування понад 200 прийомних відділень екстреної медичної допомоги в країні.

«У нас дуже багато лікарень по всій Україні, і ми знайшли кошти, яких не було в міністерстві (охорони здоров’я України – ІФ), і 220 опорних лікарень буде відремонтовано цього року. І це тільки початок, і люди це обов’язково побачать», — сказав він під час спілкування зі ЗМІ в Борисполі в середу, повідомляє прес-служба глави держави.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька запевнила, що всі лікарні, які матимуть контракти з Національною службою здоров’я, незалежно від їх статусу отримають кошти на надання медичних послуг.

Зоряна Скалецька розповіла про свою зарплатню у МОЗ

«Загалом мова про 72 мільярди гривень, котрі ми віддали на Національну службу здоров’я, щоб проплачувати медичні послуги», — зазначила вона.

Глава МОЗ наголосила, що створення опорних лікарень не означає закриття інших медичних закладів. Це будуть багатопрофільні лікарні, до яких повинні швидко доставляти хворого для надання екстреної медичної допомоги, і де є фахівці різних профілів, щоб «максимально швидко надати допомогу і врятувати життя».

«Кожна область має госпітальну раду, яка може переглянути свої маршрути направлення по екстреній допомозі та надати свої пропозиції, які опорні лікарні у них мають бути», — зазначила Скалецька.

Комментировать

Нажмите для комментария