Новини

Полтавські медики обговорили надання допомоги хворим на гострий інфаркт міокарду

У заході брали участь головні фахівці Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, а також лікарі за спеціальністю «Медицина невідкладних станів», міські та районні терапевти, кардіологи, неврологи, ендокринологи, геріатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини тощо

У Полтавській області відбулася організаційно-методична нарада щодо того, як надавати медичну допомогу тим хворим, які страждають гострим інфарктом міокарда. Захід проходив за участю Василя Натяженка, головного позаштатного фахівця  МОЗ України за спеціальністю «Терапія».

Крім нього, у заході брали  участь головні фахівці Департаменту охорони здоров’я Полтавської  облдержадміністрації, а також лікарі за спеціальністю «Медицина невідкладних станів»,  міські та районні терапевти, кардіологи, неврологи, ендокринологи, геріатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини тощо.

Зокрема, на лекції проаналізували як надавалася невідкладна допомога тим, кому було  діагностовано коронарний синдром та інсульт. Також було розглянуто:

  • нові підходи до персоналізованого вибору антитромбоцитарної та антикоагулянтної терапії,
  • національні рекомендації з діагностики, лікування і профілактики ТЕЛА (тромбоемболія легеневої артерії),
  • також було обговорено
  • сучасні підходи до діагностики та лікування гострої серцевої недостатності у міжнародних та українських рекомендаціях,
  • стандарти надання медичної допомоги хворим із гіпертонічною хворобою та NSTEMI,
  • ознайомлено з новинами Європейського товариства кардіологів та Американського коледжу кардіологів.

Головін терапевти та кардіологи Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Іван Шумейко та Костянтин Вакуленко поділилися досвідом організації роботи з піднятих питань на Полтавщині.

В. Натяженко, зокрема, наголосив на тому, що слід більш раціонально використовувати кошти місцевих бюджетів для надання необхідної медичної допомоги пацієнтам з інсультами та інфарктами.

За його словами, наразі у МОЗі розробляється державна програма для результативного лікування тих, у кого підвищений артеріальний тиск.

Читайте також: Київські лікарі перевірили хворих на серцево-судинні захворювання у Новоград-Волинську

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook