Новини Новини медицини

На Полтавщині будують обласний кардіологічний центр

Загальна сума нового зведення становить 96 мільйонів гривень. Більше частка – кошти з Держфонду регіонального розвитку

Вже закладено капсулу в першу палю на місяці обласного кардіологічного центру у Полтавській області. Відповідна церемонія відбулася 17 травня 2016 року. Саме будівництво почнеться вже цього місяця, а завершити його планується у груді наступного, 2017 року.

Очільник Полтавської ОДА Валерій Головко розповів про фінансування цього будівництва. Його загальна сума становить 96 мільйонів гривень. Більше частка – це кошти з Держфонду регіонального розвитку. У цьому році облрада Полтавщини виділила для реалізації проекту 16 мільйонів гривень, а з держбюджету Полтавщина отримала 21 мільйон гривень.

Костянтин Вакуленко, головлікар Полтавського кардіологічного диспансеру розповів,  що згідно з планом новий корпус матиме шість поверхів, а загальна площа становитиме – 11 тисяч кв м. Новий центр матиме сучасне обладнання, що дозволить лікарям застосувати сучасні технології, а саме – стентування,  ангіографію, коронографію.

За словами Віктора Лисака, директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської області, потреба у такому закладі надзвичайно висока. Він пояснив, що сьогодні на території області причиною майже 70% загальних смертей є серцево-судинні та мозково-судинні хвороби.

Наприклад, минулого місяця було проведено понад 30 коронарних стентувань, а за рік кількість сягає – треьохсот.

Читайте також: Будівництво нового корпусу «Охматдиту» розблокують найближчим часом  

Комментировать

Нажмите для комментария