Новини

Польський сенат передав медичне обладнання Харківському госпіталю

Польща_Медпросвіта

Маршал Сенату Польської Республіки Станіслав Карчевський прибуваючи у Харкові повідомив про програму співробітництва та передав першу партію медобладнання.

Військовий госпіталь Харкова приймає велику кількість поранених зі сходу України. Саме тому, він надзвичайно сильно потребував сучасне медичне обладнання, щоб не тільки в найкоротші сроки надавати медичну допомогу, але й робити це з максимальною якістю.

«Раніше ми зв’язувались з госпіталем і цікавились, які потреби в нього є. Ми зібрали дещо із того, що необхідно, і бажаємо це передати», — заявив Станіслав Карчевський журналістам у минулу п’ятницю в Харкові. Окремо Карчевський повідомив, що це лише перша партія і другу допомогу військовому госпіталю Харкова вже збирають.

Голова ХОГА, Юлія Світлична коментуючи польську допомогу повідомила, що Уряд Польщі зібрав все необхідне майже одразу після звернення і доставив до Харкова в стислі терміни.

«Ми бачимо багато перспективних направлень взаємодії. Сьогодні було передано медичне обладнання в військовий госпіталь, і це тільки початок нашого плідного співробітництва. Сподіваюсь, що всі проекти, які ми сьогодні оговорили, в найближчий час будуть реалізовані», — каже Світлична.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook