Новини

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

Робота в Польші лікарем

Народний депутат Тарас Пастух в ефірі телеканалу ZIK повідомив, що в Польщу лікарям та медсестрам стане набагато легше виїжджати на роботу.

Сам нардеп посилається на лікарів, які вже зараз успішно розпочали працювати в польських клініках.

«Тому вже багато медиків виїхали на роботу. А коли ми говоримо про те, що медики через реформу завтра можуть залишитись без роботи, то нам варто турбуватись про інше – нас нікому буде лікувати», — заявляє Пастух.

«Лікарі усе частіше обирають європейську зарплату й рівень соціальних гарантій»

Коментуючи медичну реформу, яка передбачається прийняттям законопроекту номер 6327, він повідомляє, що наразі вона надто багато має недоліків і про це знають також у Міністерстві охорони здоров’я.  Щоб за цим законопроектом щось дійсно запрацювало в галузі знадобиться зробити багато роботи та провести велику кількість доопрацювань.

«Тим не менш, те, що сьогодні закривають ФАПи і те, що сьогодні лікарня не може надати медичних послуг – це реалії. І не змінювати це – означає благословляти та дати згнити», — переконаний Пастух.

Втім, сам народний депутат бачить у змінах, які пропонують законопроекти команди Уляни Супрун – можливості. Ці можливості на його думку нададуть шанс врятувати медичну систему України від жахливого дефіциту лікарів та медсестер, тому прийняти його потрібно, але без зупинки доопрацювувати.

Комментировать

Нажмите для комментария