Новини

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

Робота в Польші лікарем

Народний депутат Тарас Пастух в ефірі телеканалу ZIK повідомив, що в Польщу лікарям та медсестрам стане набагато легше виїжджати на роботу.

Сам нардеп посилається на лікарів, які вже зараз успішно розпочали працювати в польських клініках.

«Тому вже багато медиків виїхали на роботу. А коли ми говоримо про те, що медики через реформу завтра можуть залишитись без роботи, то нам варто турбуватись про інше – нас нікому буде лікувати», — заявляє Пастух.

«Лікарі усе частіше обирають європейську зарплату й рівень соціальних гарантій»

Коментуючи медичну реформу, яка передбачається прийняттям законопроекту номер 6327, він повідомляє, що наразі вона надто багато має недоліків і про це знають також у Міністерстві охорони здоров’я.  Щоб за цим законопроектом щось дійсно запрацювало в галузі знадобиться зробити багато роботи та провести велику кількість доопрацювань.

«Тим не менш, те, що сьогодні закривають ФАПи і те, що сьогодні лікарня не може надати медичних послуг – це реалії. І не змінювати це – означає благословляти та дати згнити», — переконаний Пастух.

Втім, сам народний депутат бачить у змінах, які пропонують законопроекти команди Уляни Супрун – можливості. Ці можливості на його думку нададуть шанс врятувати медичну систему України від жахливого дефіциту лікарів та медсестер, тому прийняти його потрібно, але без зупинки доопрацювувати.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook