Новини

Польща планує спростити умови працевлаштування для українських медиків

Польща_Медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я Польщі планує спростити процедуру підтвердження диплома про вищу медичну освіту для українських медиків.

Насамперед у Польщі зацікавлені в залученні молодшого медичного персоналу, якому наразі взагалі не потрібно проходити процедуру підтвердження (нострифікації) диплому про вищу освіту. Такі привілеї для молодшого медичного персоналу пов’язані з тим, що майже половина медсестер у Польщі перебувають на порозі або вже досягли пенсійного віку. Мова йде про 73 тисячі з 220 тисяч молодших медичних працівників, які будь-якої миті можуть вийти на пенсію. Про це повідомляє видання Rzeczpospolita.

Також очікується спрощення процедури працевлаштування для лікарів. Обов’язковою вимогою до іноземних претендентів залишиться вільне володіння польською мовою. В уряді Польщі переконані, що це необхідно для того, щоб медик зміг ефективно надавати медичну допомогу та розуміти своїх пацієнтів.

Польша: О доходах, расходах и чистой прибыли врача

Нова політика польського уряду пов’язана з масовим відтоком громадян Польщі до інших європейських країн. Більшість місцевих лікарів виїхали до Німеччини, Швеції та Франції. Яку кількість іноземних медичних працівників планують залучити до роботи в Польщі, аби компенсувати нестачу кадрів, наразі не повідомляється.

Зазначимо, що Польща є одним із найпопулярніших напрямів для міграції за кордон в Україні. Станом на кінець 2017 року в Польщі на постійних або тимчасових заробітках перебувало 2 мільйони українців. Цього року в Польщі очікують ще більше заробітчан.

Польша: Не уступил скорой дорогу — жди расплаты!

Нагадаємо, пошук роботи в Польщі також можливий на сайті Jooble.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook