Новини

Поліція буде супроводжувати доставку інфікованих осіб для обстеження і госпіталізації

Поліція, згідно з Постановою Кабміну, зобов’язана за письмовим клопотанням закладів охорони здоров’я супроводжувати транспортні засоби, аварійно-рятувальну та спецтехніку під час доставки інфікованих осіб для обстеження і госпіталізації. А також спільно з Нацгвардією забезпечувати охорону медичних закладів, передбачених для лікування і обсервації громадян. Зазначені заходи мають на меті допомогти ефективніше протистояти поширенню Covid-19.

Про це розповів глава Нацполіції України Ігор Клименко.

Як стало відомо, у середу Кабмін України ухвалив постанову, яка розширює інструментарій заходів, що мають право здійснювати заклади охорони здоров’я, Національної поліції та Нацгвардії з метою припинення поширення коронавірусної інфекції, наголошують у поліції.

В постанові Кабміну «Про деякі обмежувальні протиепідемічні заходах, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ідеться, зокрема, про те, що медпрацівники зобов’язані обстежити осіб, котрі мали контакт з інфікованими або мають симптоми хвороби та при цьому відмовляються від добровільного обстеження, а також повинні здійснювати їх обов’язкову госпіталізацію або призначати карантин (самоізоляцію).

 

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook