Новини

Поліклініка без черг – очікування та реалії!

В Україні стрімко поширюються медичні реформи, які вже охопили безліч напрямків, одним з яких стало вирішення проблем з чергами в поліклініках. Для цього був створений проект під назвою “Поліклініка без черг”. Саме зі столиці України розпочалося втілення нового проекту у життя, вже майже пів року в Київському дитячому діагностичному центрі успішно тестують цю новинку.

Як працює даний проект?

Дуже просто, через термінал, який розташований в поліклініці або через інтернет за допомогою спеціальної програми можна з легкістю записатися на прийом до необхідного лікаря. Після чого, на телефон пацієнта надходить смс повідомлення з підтвердженням запису (дата, час та №талону). В день візиту також приходить смс повідомлення з нагадуванням про візит до лікаря. Якщо пацієнт вирішить змінити або відмінити свій запис, він може таким же чином повідомити свого лікаря.

База даних лікарів постійно обновлюється, тобто, якщо лікар у відпустці, на курсах або захворів, його профіль в програмі не активний і записатися до нього в цей час неможливо. Також лікар самостійно може ввести в базу візитів наступний прийом свого пацієнта або записати його до іншого фахівця.

Кожного місяця 21 числа відкривається запис до лікаря на наступний місяць і через тиждень записи на весь наступний місяць розписано повністю.

Що маємо на сьогоднішній день?

Всі задоволені новим проектом. Лікарі знають скільки в них пацієнтів буде кожного дня, зникли черги. Пацієнти також задоволені, для молодих матусь знати точний запис прийому до лікаря і не сидіти в довжелезних чергах це величезні привілеї.

Організатори проекту «Поліклініка без черг» повідомили, що на даний момент відбувається введення цього проекту ще у кількох медичних установах.

Комментировать

Нажмите для комментария