День в історії

Поль Обер – лікар, який розпочав нову еру в лікуванні меланоми

31 березня 1872 року у Франції народився Поль Обер видатний лікар і біолог, того часу, життя якого було насичене різними подіями, але основною його метою була допомога людству в протистоянні хворобам.

Поль Обер вже з юності знав, що присвятить своє життя медицині та допомозі людству, тому у 1899 році вступив в медичний корпус колоніальних військ. Службу проходив в Гайані і в Новій Каледонії. У 1905 році звільнився з армії і працював в Пастерівському інституті.

Поль Обер

З 1905 року викладав медицину в школі охорони здоров’я в Марселі.

У 1908-1909 роки перебував на о. Мартініці в складі наукової експедиції метою якої було вивчення жовтої лихоманки.

Пізніше працював заступником директора, а потім став керівником Інституту Пастера (інститут мікробіології) в Парижі

У 1909 році був обраний членом-кореспондентом Французького товариства екзотичної патології.

Учасник Першої світової війни. З 1916 по 1918 роки займав посаду заступника генерального медичного інспектора на македонському фронті, потім працював головним лікар невідкладної допомоги армійського корпусу в секторі Реймса, де врятував безліч людських життів.

Після завершення війни присвятив увесь свій вільний час вивченню шкірних захворювань та працював лікарем в лікарні шкірних захворювань в рідному місті Німі.

Саме Поль Обер став першим лікарем, якому вдалося розпочати нову еру в лікуванні меланоми, ввівши метод лікування раку шкіри за допомогою радіотерапії. Також лікар провів ряд удосконалень при застосуванні методів променевої терапії, що позитивним чином вплинуло на подальший розвиток даного виду лікування.

28 лютий 1923 року Поль Обер пішов з життя, залишивши після себе величезний внесок в розвитку медицини та науки.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції