Новини

Поки всі вдома: Супрун виступить із доповіддю під час урочистого бенкету з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців у Торонто

Уляна Супрун_медпросвіта

Реформи реформами, а виступи на конгресах по розкладу. Прес-служба СКУ повідомила про виступ Супрун в Канаді на урочистому бенкеті.

В повідомлені оголошена тема доповіді, яку представить в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун: Роль міжнародної спільноти у спиянні реформам в Україні. Загалом очікується багато виступів, адже бенкет триватиме п’ять годин.

Нагадаємо, що під час всіх суперечок щодо реформи охорони здоров’я від Уляни Супрун та її команди, вони постійно отримували підтримку представників української діаспори в світі. На їх думку, саме ця реформа виправить проблеми з доступ до якісної медицини в Україні.

Бенкет проводитимуть в готелі Old Mill Toronto 4 зірки 10-го листопада, а вартість квитка на захід – 150 долларів Канади.

Також нагадаємо, що під час робочої поїздки до Канади Уляна Супрун проведе ряд зустрічей зі спеціалістами, які передадуть досвід створення якісної телемедици.

Ще до відбуття в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, її заступник Павло Ковтонюк повідомив, що реформа відкладається на півроку.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook