Шановні друзі, партнери, колеги!
За дорученням колективу ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» дозвольте висловити щиру вдячність за вашу участь у підготовці та проведенні Шостої національної науково-практичної конференції з моніторингу та оцінки «Зміцнення єдиної системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ-інфекції в Україні: нові моделі та кращі практики» у м. Львові з 7 по 9 грудня.
Національні конференції з питань моніторингу та оцінки вже стали не просто хорошою традицією, а й головним майданчиком для обміну досвідом та ідеями, проведення дискусій, обговорень та побудови нових шляхів та підходів до формування відповіді на виклики, пов’язані з ВІЛ/СНІДом та туберкульозом для всіх фахівців, хто усвідомлює стратегічну роль моніторингу і оцінки.
Особливу вдячність висловлюємо заступнику Міністра охорони здоров’я України Ігорю Богдановичу Перегінцю за постійну підтримку та стратегічне бачення щодо важливості розвитку системи моніторингу та оцінки як одного з базових компонентів системи громадського здоров’я, що розбудовується в Україні, а також співробітникам Департаменту громадського здоров’я МОЗ України. Щиро дякуємо співробітникам офісу ЮНЕЙДС в Україні за важливий внесок у розробку концепції та програми конференції та залучення до участі директора Групи регіональної підтримки для країн СЄЦА – пана Вінея Салдани, який у своєму виступі чітко сформував основні пріоритети та мету нової стратегії ЮНЕЙДС на 2016-2021 роки на шляху досягнення глобальної цілі – подолати епідемію ВІЛ в усьому світі до 2030 року та визначив очікування світової спільноти щодо України, яка має всі шанси бути переможцем.
Дякуємо колегам офісів в Україні Всесвітньої організації охорони здоров’я, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), представництва Світового Банку, та іншим партнерам за багаторічну співпрацю, експертну думку та готовність завжди надати необхідну підтримку та допомогу. І, безумовно, якісна організація Конференції була б неможливою без співпраці з нашими головними партнерами – основними реципієнтами гранту Глобального Фонду – Альянсом громадського здоров’я та ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Окремо хотілося б подякувати кожному з вас за активне залучення до іноді палких дискусій, конструктивні пропозиції та слушні зауваження.
Надзвичайно важливою була участь у Конференції, поруч з фахівцями закладів та установ служб СНІДу та туберкульозу, представників санітарно-епідеміологічної служби, пліч-о-пліч з якими ми будемо і надалі розвивати систему моніторингу та оцінки у сфері громадського здоров’я в Україні.
Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України завжди залишається відкритим до співпраці з кожним із Вас, адже наразі ми всі несемо унікальний вантаж знань, досвіду та натхнення, що є запорукою нашого спільного успіху.
Дорогі друзі, до зустрічі на наступній, Сьомій національній науково-практичній конференції з моніторингу та оцінки!
За дорученням колективу УЦКС, Наталія Нізова, професор, д.м.н.
Комментировать