Статті

Подія: Biohacking Conference Kyiv 11 листопада в Києві

Сучасний світ надвисоких швидкостей вимагає від нас неабияких зусиль, щоб встигати за змінами та залишатись на вершині.  Щоб пристосуватиь до карколомних вивертів сучасності, варто навчитись тому, як зберегти своє здоров’я та насолоджуватися повноцінним життям, бути продуктивним і навіть вийти за межі своїх можливостей. Чи можемо ми «прокачати» своє тіло та мозок, щоб тати надуспішними?

Відповіді на найактуальніші запитання ви отримаєте на  Biohacking Conference Kyiv  —  першій конференціі з біохакингу,  присвяченій інноваційним методам зміцнення здоров’я та продовження молодості.

Коли: 11 листпада

Де: в конференц-холі «Оазис» за адресою: Вул. Василя Липківського, 1А, Київ, 03035 (Ультрамарин).

Вхід: платний. Деталі за посиланням. Використовуйте промокод PR20, який дає 20% знижку на квиток.

На заході виступлять провідні фахівці з різних галузей: лікарі, вчені, геронтологи, біохакери та багато інших. З-поміж них:

 • Олександр Коляда – генетик, науковий співробітник лабораторії епігенетики Інституту геронтології НАМН, засновник лабораторії DIAGEN.
 • Людмила Гончарова – лікарка дієтологиня-імунологиня, дворазова переможниця проєкту «Битва дієтологів» на телеканалі СТБ, засновниця Goncharova Clinic.
 • Олександр Скороход – кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу сигнальних систем клітини Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.
 • Гліб Ходоровський – майстер із медитації, досвідчений тренер із техніки mindfulness.

Експерти рпозглянуть основні інструменти біохакінгу та розкажуть про зв’язок дієти та довголіття. Окремо слухачі зможуть дізнатись, як генетичні дослідження допомагають виявити ризики для здоров’я, визначити параметри засвоєння продуктів і скласти програму профілактики захворювань.

Окрім цього, у доповідях мова піде про безпечний підхід до спортивних тренувань, користь медитації mindfulness і керування здоров’ям для підвищення продуктивності у всіх сферах життя.

Про заходи безпеки на конференції

Щоб захистити гостей, спікерів, учасників і спонсорів події від зараження коронавірусом, на Biohacking Conference Kyiv будуть дотримані всі вимоги українського уряду та Міністерства охорони здоров’я, які спрямовані на запобігання поширенню COVID-19.

На заході будуть вжиті такі профілактичні заходи:

 • Доступ на івент дозволений тільки за наявності захисних масок чи респіраторів.
 • Температурний скринінг на вході.
 • Наявність антисептиків у приміщеннях, де відбуватиметься подія.
 • Кількість відвідувачів на конференції обмежена відповідно до вимог МОЗ України.
 • Відстань між стільцями для розміщення гостей складе не менше 1,5 метра.

Організатор і місце проведення

Захід організовує міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на проведенні галузевих івентів, що присвячені інноваціям.

Biohacking Conference Kyiv відбудеться 11 листопада в Києві в конференц-холі «Оазис» за адресою:

Вул. Василя Липківського, 1А, Київ, 03035 (Ультрамарин)

 Спеціальна пропозиція: використовуйте промокод PR20, який дає 20% знижку на квиток.

Подробиці та реєстрація: kyiv.biohacking.events.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

  Ми на Facebook