Новини

Пішов з життя хірург-ендокринолог Гульчий М. В.

Вчора, 21 серпня у Києві пішов з життя заслужений лікар України, професор, хірург-ендокринолог Микола Васильович Гульчий. Про це повідомила колега медика, завідуючий кафедрою інфекційних хвороб Ольга Голубовська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Трагедія відбулася у вівторок, 21 серпня. Микола Гульчий вийшов після наради і в нього стався сердцевий напад.

Ольга Голубовська написала, що Микола Васильович «не любив наради, як кожен справжній лікар… і саме після такої наради сталося непоправне…мабуть, зараз такий час, що ми втрачаємо найкращих … »

Лікарю було 62 роки. Врятувати його не змогли.

Також пані Голубовська написала, що це була людина, «яка допомагала УСІМ… постійно в операційній, натовпи хворих з усієї України, нікому не відмовляв, прекрасний фахівець (переконалася в свій час особисто), прекрасна людина, організатор охорони здоров’я … »

Ольга Богомолець також прокоментувала трагедію і відзначила: «Він був з тих хірургів, які не поспішали різати, і якщо була можливість зберегти життєво важливий орган – він боровся за пацієнта, а не за операцію.»

Наводимо витримку з інтерв’ю М. Гульчия 2016 року:
«Намагаюся думати лише про те, як зарадити пацієнтові. Він прийшов до мене по допомогу, а отже, ми з ним в одній зв’язці. У нас із ним одна спільна справа. Тому досить рідко відволікаюся на сторонні речі. І саме тому страшенно не люблю нарад. Це марнування часу. Кажу своїм співробітникам: ви приходите на роботу, щоб лікувати хворих, а не сидіти на нарадах. Коли людина на нараді, вона не лікує пацієнтів. Кожен має робити свою справу й не заважати колегам….»

Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким Миколи Васильовича.
Вічна память.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария