Новини

Пінгвінам потрібні 4 хобіта, 1 чарівник, ельф, гном, представник Гондора та представник Рохана

А насправді 133 нових держслужбовця, які займатимуться реформами у медичній галузі та отримуватимуть зарплату від 50 тисяч гривень.

Раніше ми вже писали про створення 5 нових директоратів у Міністерстві охорони здоров’я. Офіційні представники Уряду вже повідомили, що зарплата від 50 до 70 тисяч гривень обумовлена тим, що таким чином буде легше привернути увагу дійсно гарних менеджерів, які будуть мотивовані і виконуватимуть свою роботу на високому рівні.

В той же час, на фоні «Зрівнялівки» зарплат лікарів це повідомлення обурило медиків. Дійсно хороші лікарі, медсестри продовжують отримувати в середньому 3 700 гривень на місяць, не дивлячись на стаж, кваліфікацію, умови праці та навантаження.

«В МОЗ буде створено п’ять нових Директоратів (Фармацевтичний; Громадського здоров’я; Медичних послуг; Науки, інновацій, освіти та кадрів; Стратегічного планування та європейської інтеграції).

Це — структури нової державної служби в європейському значенні цього слова. У них ми шукаємо сучасних, фахових людей, які готові лупати відповідну ділянку скали заради змін в своїй країні​. Людей, які всерйоз і надовго візьмуться за роботу над реформуванням та розвитком галузі.

Перші вакансії відкрито. Це вакансії генеральних директорів.​ Вони — держслужбовці 2.0, основні партнери міністра та заступників у досягненні мети.

Роботи буде багато, і вона буде тяжка. Але разом з тим: гідна висока зарплатня; нові функції та процеси, зосереджені на тому, чим власне і повинно займатися міністерство — формуванням політики в галузі; можливість для кожного генерального директора підібрати собі максимально ефективну і професійну команду.

Пізніше будуть відкриті й інші вакансії — експертів. А всього за наступний рік ми маємо на меті залучити 133 нових фахівців на службі у реформ :)», — офіційно повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

В той же час, за проектом бюджету на наступний рік, лікарі, медсестри та санітари продовжать отримувати однакову зарплатню на рівні 3720 гривень на місяць.

P.S.: Картинка взята з офіційнойго посту МОЗ України про набір держслужбовців до нових директоратів. 

P.P.S: Ми раді бачити, що у МОЗ розуміють — без чарівних персонажів реформи не буде!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook