Новини

Пілотний проект медичної реформи у Полтавській області не має нічого спільного із тим, що запровадили в Україні з 1 квітня , — Максим Степанов

Реформа системи охорони здоров’я, яка стартувала в Україні з 1 квітня 2020 року не має нічого спільного із пілотним проектом у Полтавській області, який провели минулого року.

Саме тому нове керівництво МОЗ вносить корективи до медичної реформи – аби не допустити скорочення медиків та закриття медичних установ.

«З квітня 2019 року по квітень 2020 року у Полтавській області відбувався пілотний проект щодо реформи медичної галузі. Але це не має нічого спільного із тим, що було запроваджено по всій Україні з 1 квітня цього року. Там не було жодних тарифів, фінансування відбувалося за зовсім іншими принципами, ніж зараз запропонували запровадити з 1 квітня», — підкреслив Максим Степанов.

Максим Степанов: 20% медиків захворіли на COVID-19 через неготовність медичної системи країни до епідемії

За словами Міністра охорони здоров’я, внаслідок другого етапу реформи системи охорони здоров’я 984 українські лікарні отримали фінансування менше, ніж у минулому році. “При цьому 332 медичні заклади отримали фінансування на 50% менше, ніж у 2019 році”, — наголосив очільник відомства.

Як підкреслив Максим Степанов, завдання нового керівництва МОЗ – не допустити звільнення медиків та закриття лікарень. Саме тому до попередньої версії медичної реформи вносяться зміни, зокрема щодо покриття фінансового дефіциту медичних закладів.

Комментировать

Нажмите для комментария