Новини

Пілотний проект медичної реформи у Полтавській області не має нічого спільного із тим, що запровадили в Україні з 1 квітня , — Максим Степанов

Реформа системи охорони здоров’я, яка стартувала в Україні з 1 квітня 2020 року не має нічого спільного із пілотним проектом у Полтавській області, який провели минулого року.

Саме тому нове керівництво МОЗ вносить корективи до медичної реформи – аби не допустити скорочення медиків та закриття медичних установ.

«З квітня 2019 року по квітень 2020 року у Полтавській області відбувався пілотний проект щодо реформи медичної галузі. Але це не має нічого спільного із тим, що було запроваджено по всій Україні з 1 квітня цього року. Там не було жодних тарифів, фінансування відбувалося за зовсім іншими принципами, ніж зараз запропонували запровадити з 1 квітня», — підкреслив Максим Степанов.

Максим Степанов: 20% медиків захворіли на COVID-19 через неготовність медичної системи країни до епідемії

За словами Міністра охорони здоров’я, внаслідок другого етапу реформи системи охорони здоров’я 984 українські лікарні отримали фінансування менше, ніж у минулому році. “При цьому 332 медичні заклади отримали фінансування на 50% менше, ніж у 2019 році”, — наголосив очільник відомства.

Як підкреслив Максим Степанов, завдання нового керівництва МОЗ – не допустити звільнення медиків та закриття лікарень. Саме тому до попередньої версії медичної реформи вносяться зміни, зокрема щодо покриття фінансового дефіциту медичних закладів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції