Новини

Підвищений цукор в крові — провісник раку

Високий рівень цукру в крові, який зберігається у людини протягом тривалого часу, призводить не тільки до розвитку цукрового діабету, але і до онкологічних захворювань. До такого висновку прийшли західні вчені після вивчення понад 900 тисяч історій хвороб.

Люди з підвищеним рівнем цукру в крові на 22% частіше страждають онкологічними захворюваннями. Причина в тому, що порушення метаболізму і зайві жирові відкладення, які зазвичай бувають у діабетиків, можуть привести до патологічного тиску клітин і утворення ракової пухлини.

Дослідники підкреслюють, що здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, здоровий сон, активний відпочинок — це головні складові міцного здоров’я людини.

Не варто нехтувати походами в лікарню, адже саме фахівці можуть виявити будь-яке захворювання або відхилення від норми ще на ранній стадії розвитку. Це дозволить вилікувати недуг ще до його прогресування.

Схильність до патології — теж важливий фактор, однак хвороба може і не розвинутися, якщо знайти правильний підхід до цієї проблеми. Спосіб життя — ось в чому полягає секрет довголіття людини.
Джерело: http://cherry-lady.com.ua/novyny

Комментировать

Нажмите для комментария