Новини

Підсумки роботи інституту ім. Амосова за 2015 рік

22 січня у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України відбулася щорічна конференція Асоціації серцево-судинних хірургів України за підсумками роботи галузі у 2015 році.

Цього року конференція проходила під егідою року Серця в Україні. Вона зібрала понад 150 кардіохірургів з усієї України на чолі з провідними фахівцями галузі. У відкритті заходу взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Шафранський В.В., Президент Національної академії медичних наук України, академік Цимбалюк В.І. та Віце-президент НАМН, академік Коваленко В.М.

Було підкреслено, що на сьогодні рівень української кардіології, інтервенційної кардіології та кардіохірургії досить високий. Результати роботи провідних кардіохірургічних центрів не поступаються результатам кращих закордонних клінік. І це стосується не лише відомих столичних центрів, а й регіональних – у Львові, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі. Швидкими темпами інтервенційна кардіологія та кардіохірургія розвивається у Черкасах, Хмельницькому, Вінниці, Кіровограді, Херсоні, Івано-Франківську, Луцьку, Тернополі.

МОЗ України спільно з провідними фахівцями галузі спрямовує зусилля на вирішення питань логістичного забезпечення екстреної та невідкладної медичної допомоги, приділяючи особливу увагу віддаленим від обласних центрів районам.

В час формування нової системи охорони здоров’я, роль Асоціації серцево-судинних хірургів (АССХ) України щороку зростає. АССХ України у лідерах реформування сфери високоспеціалізованої медичної допомоги, вагомий член і партнер міжнародних профільних фахових спільнот.

Сьогодні, як ніколи, важливо зберегти надбання наукових досліджень в галузі кардіохірургії, гідно продовжити школу серцево-судинної хірургії України, створену великими вчителями – академіками Миколою Михайловичем Амосовим та Геннадієм Васильовичем Книшовим.

 

Комментировать

Нажмите для комментария