Новини

Петиція з вимогою залишити Уляну Супрун очільнецю МОЗ зібрала необхідну кількість підписів

Відповідна петиція була розміщена на сайті президента України Володимира Зеленського. Для того, щоб президент її розглянув необхідно було зібрати 25 000 підписів – зібрали.

Сторінка з петицією була створена ще 5 червня 2019 року Дмитром Володимировичем Ткачем. «Прошу залишити Уляну Супрун керівником МОЗ з командою та продовжити реалізацію стратегії реформування сфери охорони здоров’я»», — йдеться в тексті петиції.

Нагадаємл, що 3 роки тому Уляна Супрун була призначена головою уряду Володимиром Гройсманом на посаду в.о. міністра охорони здоров’я. При цьому, офіційного призначення на пост міністра так і не відбулось. У Верховній Раді просто не вистачало голосів для її призначення, тому Прем’’р та президентська партія Блок Петра Порошенко постійно переносили питання щодо її офіційного призначення.

Кабінет міністрів України схвалив систему безперервного професійного розвитку

Зазначимо, що сьогодні розпочалось перше офіційне засідання Верховної Ради України 9 скликання. Через декілька днів обіцяють створити новий уряд. За інформацією деяких ЗМІ на пост міністра охорони здоров’я претендують три особи – Максим Степанов, Зоряна Черненко і Уляна Супрун.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції