Вибір редакції Новини

Петиція до Кабміну щодо підвищення заробітної плати медичним працівникам

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта

На офіційному порталі Кабінету Міністрів України з’явилась петиція щодо підвищення зарплати працівникам закладів охорони здоров’я. Для розгляду необхідно зібрати 25 000 підписів.

Петицію під номером №41/002304-19еп на сайті petition.kmu.gov.ua розмістив Ончуков Сергій Миколайович.  Офіційний збір підписів розпочався 28 травня 2019 року, та триватиме ще 86 днів. Для того, щоб петиція була розглянута її мають підписати 25 000 осіб.

«Зарплата медсестер нараховується відповідно до умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення (наказ Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519). Підрахунок здійснюється залежно від посадового окладу, а також з урахуванням додаткових виплат, розмір яких затверджується адміністрацією кожного медзакладу окремо. Таке рішення головний лікар приймає у межах спроможності закладу, зафіксованої у фонді зарплатні», — йдеться в тексти петиції.

Зазначимо, що це вже не перша спроба змусити владу детально розглянути питання низької заробітної плати медичних працівників. Схожа петиція більше року тому була розміщена на офіційному порталі Президента, та на жаль не змогла зібрати достатню кількість підписів, щоб її розглянути. При цьому важливо зазначити, що велика кількість людей скаржилась на роботу самого порталу та відсутність можливість зареєструватись та підписати петицію.

На сайті президента України розміщено петицію за збільшення зарплатні медпрацівникам

Підтримати та ближче ознайомитись з петицію можна за наступним посиланням: Підвищення заробітної плати медичним працівникам.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Підвищення заробітної платні так чи інше буде відбуватися. А в медицині її рівень занижений в рази. Але, колеги, нам всім добре відомо, що в нових умовах оплати праці за моделлю «гроші ідуть за пацієнтом», головні лікарі як навіжені будуть скорочувати штати, аби мати змогу виплатити соціальну гарантію. Ці моделі на даному етапі економічного стану України вб’ють галузь.

    Ми на Facebook