Новини

У Женеві відбувся Міжнародний форум з питань публічно-приватного партнерства

Перший заступник міністра охорони здоров'я відвідала цей Міжнародний форум з питань публічного-приватного партнерства у складі міжнародної делегації

Перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко у складі міжнародної делегації відвідала Міжнародний форум з питань публічного-приватного партнерства «Впровадження глобальної стратегії ООН до 2030 р. щодо сталого розвитку через ефективні публічно-приватні партнерства» у Женеві.

До складу делегації від України увійшли також Ксенія Ляпіна, Голова Держкомпідприємництва України; Ірина Новікова, начальник відділу з питань ДПП Мінекономрозвитку України; Степан Цапюк, мер міста Олександрія Кіровоградської області; Олена Кравченко, секретар міської ради м. Шостка; Ірина Запатріна, Голова Правління Українського Центру ППП, Президент Академії ППП; Олена Колесник, директор Національного інституту раку.

Олександра Павленко виступила під час панельної сесії «Потреби та підходи до створення потенціалу в публічному секторі» та засідання Ділової Консультативної Ради ЄЕК ООН. «Нашою основною метою було знайти на цій конференції консультантів, які допоможуть Україні впровадити державно-приватне партнерство таким чином, щоб це було вигідно не лише бізнесу, але й державі. І ми справилися з цим завданням» — розповіла Олександра Сергіївна.

Також Олександра Павленко, Ірина Запатріна та Олена Колесник презентували проектні пропозиції щодо модернізації інфраструктури охорони здоров’я, зокрема з добудови та експлуатації нового корпусу Національного інституту раку та корпусу Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України) на засадах державно-приватного партнерства. Зазначені проектні пропозиції увійшли у переліку 30 пріоритетних проектів, реалізація яких визнана ЄЕК ООН важливою в контексті досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття до 2030 року.

За результатами участі в конференції буде продовжено співробітництво з ЄЕК ООН в рамках підготовки в Україні проектів ДПП, спрямованих на забезпечення сталого розвитку.

Читайте також: Роз’яснення стосовно маркувань, що наноситься на упаковку лікарських засобів

Комментировать

Нажмите для комментария