Новини

Перемогти пандемію можливо лише спільними зусиллями міжнародної спільноти

Досягти перемоги над пандемією коронавірусу якнайшвидше можливо лише зусиллями всієї міжнародної спільноти. Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час виступу на українсько-ізраїльському інноваційному саміті 2020.

“Спільними зусиллями та у спільній комунікації ми в змозі достатньо швидко побороти епідемію. Пандемія, окрім того, що є великим викликом для світу, є також і стимулом для пошуку спільних рішень та інновацій. Це стає можливим, зокрема завдяки цьому форуму”, — зазначив очільник МОЗ.

Крім цього, він подякував ізраїльським фахівцям, які постійно знаходяться у тісному контакті з українськими медиками у питаннях щодо вирішення проблем, викликаних поширенням коронавірусної хвороби.

“Зараз в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, спостерігається друга хвиля пандемії. Проте наша система охорони здоров’я наразі значно більше готова до викликів хвороби, ніж це було на початку епідемії. Це стало можливо, зокрема, й завдяки міжнародній солідарності між лікарями наших країн. Ми знаходимось в постійному контакті з ізраїльськими спеціалістами задля обміну досвідом”, — підсумував Максим Степанов.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook