Вибір редакції Новини

Передвиборчі обіцянки: Які зміни в медичній галузі планують політичні партії перед виборами в Раду?

Аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував передвиборчі обіцянки найрейтинговіших партії перед виборами до ВРУ: Слуга народу хоче обов’язкове медичне страхування, Оппоблок зміну реформи вцілому, а партія Вакарчука «Голос» продовжити реформу Уляни Супрун.

Президентська партія «Слуга Народу»

«Слуга народу» не обіцяє продовжувати медичну реформу, але планує запровадження системи обов’язкового медичного страхування. Також партія має намір побороти фармакологічну мафію та боротись з корупцією у медицині.

При цьому, робота на електронною системою охорони здоров’я буде продовжена. Її планують включити в загальну «діджиталізацію» держави в рамкаї президентського проекту «Країна у смартфоні». Для цього планують підвищити загальний рівень матеріально-технічного оснащення лікарень.

«Опозиційна платформа — За життя» Бойко, Рабіновіча та Медведчука

А ось «Опозиційна платформа – За життя» під керівництвом Медведчука, Бойко та Рабіновіча вважає за необхідне повністю змінити вектор медичної реформи. У своїх передвиборчих обіцянках говорять про повне забезпечення безкоштовної невідкладної медичної допомоги, відновлення безкоштовної медицини згідно з 49 статтею Конституції України та поступовий перехід до страхової медицини.

Партія «Голос» Святослава Вакарчука

Цікаво, що новостворена політична партія «Голос» Вакарчука планує підтримати та завершити розпочату командою в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун медичну реформу за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом».

Там переконані, що для ефективної медицини необхідно запустити в роботу електронну систему eHealth з подальшим створенням особистого електронного кабінету пацієнту, переходом до електронних призначень та лікарняних листів, а також повний перехід до лікування за медичними протоколами, які базуються на доказовій медицині.

«Європейська Солідарність» екс-президента Петра Порошенко

 

Більше за інших обіцяє змін у медичній галузі «Європейська Солідарність» екс-президента Петра Порошенка. В той же час, зміни не нові, а лише продовження роботи над впровадженням реформ Кабінетом Міністрів Володимира Гройсмана.

 

 

За матеріалами «Слово і Діло»

Комментировать

Нажмите для комментария