Статті

«Paxlovid» дозволили застосувати для лікування COVID-19 в Україні

Паксловід
В Україні допущено до екстреного медичного застосування ще один препарат – «Паксловід» Paxlovid (від Pfizer). Це стало можливим після оголошення результатів проведеної експертизи. Раніше редакція повідомляла про пігулки від коронавірусу Paxlovid. Ліки призначатимуть хворим на COVID-19, що лікуються вдома.
 «Препарат «Паксловід» призначений у першу чергу для пацієнтів із груп ризику з метою уникнути погіршення стану та переходу захворювання із легкого ступеня тяжкості до середнього та важкого», – наголосив міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко на брифінгу 17 лютого.
З виробником інноваційного лікарського засобу вже підписаний контракт на постачання в Україну 300 тисяч курсів «Паксловіду». Це було зроблено ще під час проведення клінічних випробувань, щоб не гаяти час і отримати ліки для українських пацієнтів якнайшвидше.
«Оскільки лікарський засіб вже допущено до екстреного медичного застосування, ми розпочинаємо узгоджувати графік поставки препарату в Україну, про який поінформуємо додатково», – додав голова МОЗ. 

Віктор Ляшко під час брифінгу також підтвердив, що в Україну вже прибуло 60 курсів молнупіравіру для лікування COVID-19. Всього очікується 300 000 курсів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook