Новини

Павло Розенко: 305 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Розенко_Медпросвіта

Віце-прем’єр Павло Розенко повідомив, що в рамках підписної кампанії «Лікар для кожної родини» вже 305 тисяч українців обрали своїх лікарів.

«Станом на ранок 10 квітня вже більше 305 тисяч декларацій підписано», — повідомив Павло Розенко під час наради стосовно впровадження медичної реформи.

Наразі є така інформація щодо кількості підписаних декларацій у регіонах: Київ та Закарпатська область – понад 27 тисяч, Донецька – 20 тисяч, Чернівецька – 14 тисяч, Полтавська – 14 тисяч. Найменш готовими до реформи областями виявилися Херсонська, Черкаська, Сумська, Рівненська та Чернігівська області – у них підписано всього від 100 до 1 тисячі декларацій.

МОЗ надало пояснення щодо відмови в підписанні декларації в медзакладах

Також в уряді повідомляють про спротив реформі. У деяких медичних закладах України пацієнтам відмовляють у підписанні декларації, мотивуючи це тим, що вони прив’язані до медзакладу за місцем реєстрації. Це хибна інформація, адже МОЗ скасувало прив’язку до місця реєстрації і тепер обирати можна будь-якого лікаря, в будь-якому закладі.

Нагадуємо, що Павло Розенко погрожує звільненнями тим, хто проявляє спротив медичній реформі, і називає такі дії саботажем.

Комментировать

Нажмите для комментария