Новини

Парубій анонсував медичну реформу на наступному тижні

врач_записывает_на_бланке_ручкой_медпросвіта

Законопроекти 6327 та 6604 будуть розглянуті в другому читані. У випадку їх прийняття, за планом реформ, зміни в системі розпочнуться з 1 січня 2018 року.

«Ми всі, хто живе в Україні і лікується в українських лікарнях, усвідомлюємо, що система охорони здоров’я працює не так як слід. Залишити українську медицину у тому пострадянському вигляді, який зараз є – це злочин!», — сказав він.

Чи дійсно хтось з народних депутатів лікується в українських медичних закладах, з’ясувати важко. Хоча, можна згадати деякі приклади госпіталізації окремих лиць, які представляють ту чи іншу ланку влади. Хоча, умови у Феофанії будуть трохи краще, а ніж у ЦРЛ чи інших мед закладах.

Так чи інакше, а віра Голови Верховної ради в прийняття законопроектів, які пройшли величезну кількість перепалок, критики, і продовжують критикуватись досі, можуть свідчити про те, що нарешті знайшлась необхідна кількість голосів.

«Я сподіваюся і вірю, що Парламент ухвалить позитивне рішення, — наголосив він. — Я хочу, щоб в Україні була якісна медицина, щоб українці були здоровими. Я — за медичну реформу!», — заявив Парубій в анонсі.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook