Новини

Партія «Слуга народу» увійде в Верховну Раду з новими законопроектами, зокрема з медичними

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков повідомив, що у партії вже працюють свої комітети, зокрема медичний. За всіма напрямками готуються нові законопроекти для Верховного Раду 9 скликання.

«Для нас важливо прийти до парламенту не з порожніми руками. Партійна програма «Слуги народу» визначає основні напрями реформ та системних змін. Наразі перед нами стоїть завдання протягом трьох тижнів напрацювати концепції документів, щоб після виборів не витрачати часу й відразу взятися до впровадження у законодавство змін, яких сьогодні потребує суспісльство», — заявляє Дмитро Разумков.

Для розробки концепцій та законопроектів всередені партії були створені робочі комітети, які працюють за принципом робити комітетів у парламенті. На переконання керівництва партії, такий підхід дозволить розпочати роботу у ВРУ нового скликання без додаткового перехідного періоду.

Супрун: У 2020 році вторинні та спеціалізовані медзаклади офіційно фінансуватимуться за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом»

Наразі є інформація, що основні напрямки роботи партії «Слуга народу» направлені на реформи у політиці загалом, боротьбі з корупцією, безпеки та обороти, медичну галузь, реформа правоохороних органів та економіки.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції