Новини

Особливості роботи лікарів-інтернів з тимчасово окупованих територій

МОЗ лікарям-інтернам перевестися

МОЗ надає можливість лікарям-інтернам, які знаходяться на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих територіях, перевестися до інших, безпечніших регіонів України. Наразі є визначений механізм, який регулює це питання.

Міністерство охорони здоров’я України ухвалило наказ від 26.07.2022 №1327 «Про особливості проходження інтернатури в умовах воєнного стану».

Відповідно до нього, лікар-інтерн може перевестися з бази стажування, яка перебуває у районі проведення бойових дій або на тимчасово окупованій чи блокованій території,  до іншої бази стажування на умовно безпечній території. Переведення здійснюється за заявою лікаря-інтерна та наказом керівника департаменту (управління) охорони здоров’я обласної військової адміністрації.

Якщо лікар-інтерн бажає перевестись до бази стажування, яка розташована на території іншої області, тоді переведення здійснюється наказами департаментів (управлінь) охорони здоров’я обох обласних військових адміністрацій.

За відсутності зв’язку з департаментом (управлінням) охорони здоров’я відповідної обласної військової адміністрації, який знаходиться у районі проведення бойових дій або на тимчасово окупованій чи оточеній (блокованій) території, лікар-інтерн має звернутися безпосередньо до департаменту (управління) охорони здоров’я обласної військової адміністрації, на території якого розташована база стажування, до якої він бажає перевестися.

Переведення з однієї бази стажування до іншої може здійснюватися без зміни місця працевлаштування. Зміна спеціальності під час переведення з однієї бази стажування до іншої не дозволяється.

Керівники баз стажування комунальної форми власності забезпечують своєчасне внесення актуальної інформації щодо лікарів-інтернів, які зараховані на посади лікарів-інтернів, до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Комментировать

Нажмите для комментария