Новини

Основне завдання МОЗ – це прозорі закупівлі через міжнародні механізми для забезпечення більшої кількості пацієнтів якісними ліками

У МОЗ відбулася перша розширена консультаційна зустріч заступника Міністра охорони здоров`я Ігоря Перегінця, виробників та дистриб`юторів лікарських препаратів та старшого консультанта британського закупівельного агенства «Crown Agents» Крістін Джексон. Учасники обговорили процес та принципи проведення закупівель, підписання контрактів та постачання лікарських засобів.

Як відомо, компанія «Crown Agents», одна з трьох міжнародних організацій, визначених Кабінетом міністрів, за допомогою якої Міністерство охорони здоров`я вже цього року здійснить державні закупівлі через міжнародні механізми. Наразі фіналізується узгодження технічних деталей договору між МОЗ та «Crown Agents» на суму понад 750 млн грн: «Заплановано, що закупівля онкологічних та онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих буде здійснюватися через закупівельне агенство «Crown Agents», — зазначив під час зустрічі заступник Міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець.

«Ми вже отримали список лікарських засобів, які планує закупити Україна в особі МОЗ. З переліком знайомляться наші фармацевти, і якщо у нас виникатимуть питання, ми будемо їх обговорювати з представниками Міністерства охорони здоров`я. Незважаючи на те, що це міжнародний процес, усі українські виробники, постачальники і дистриб`ютори лікарських засобів запрошуються до участі в тендерах», — зазначила, в свою чергу, старший консультант компанії «Crown Agents» Крістін Джексон.

Нагадаємо, усього на міжнародні закупівлі заплановано винести 12 національних програм на загальну суму 2,197,221,000 грн.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook