Новини

МОЗ України: ОПВ вакцина відповідає всім показникам якості

Державним експертним центром МОЗ України проведено незалежний лабораторний контроль якості медичного імунобіологічного препарату ОПВЕРО ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ПЕРОРАЛЬНА ТРИВАЛЕНТНА ЖИВА РІДКА (далі – МІБП ОПВЕРО), cуспензія для перорального застосування по 10 (1 мл) доз у флаконах № 10, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, серій L5346-1, L5345-1 та L5336-1, що надійшли на склад Державного підприємства «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України у травні 2015 року у кількості 1,5 млн доз.

Лабораторний контроль якості даних серій МІБП ОПВЕРО було проведено за всіма показниками якості відповідно до Аналітичної нормативної документації до Сертифікату про державну реєстрацію № 255/12-300200000 від 26.11.2012. До МОЗ України було надано Акти про відповідність медичних імунобіологічних препаратів наданих зразків серій МІБП ОПВЕРО показникам якості «автентичність поліовірусів», «вміст поліовірусів», «термостабільність» та «стерильність».

Також восени 2015 року МОЗ отримало офіційні листи від ВООЗ та компанії-виробника щодо дотримання умов зберігання даної вакцини.

Нагадаємо, наразі дана партія МІБП ОПВЕРО, яку Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ за кошти Канадського уряду, знаходиться на складах ДП «Укрвакцина» і не використовувалася під час трьохтурової додаткової імунізації дітей.

Читайте також: МОЗ України спростовує чутки про смерть дітей після вакцинації против поліомієліту

Комментировать

Нажмите для комментария