Новини

ООН: Кількість населення в Україні до 2050 року може скоротитись до 36,2 мільйонів

Україна_Медпросвіта

За оцінками департаменту економічних і соціальних питань ОНН, Україна увійшла в ТОП-5 країн з найбільш стрімкими темпами скорочення населення.

В ООН прогнозують, що до 2050 року населення країни скоротиться на 18 відсотків і приблизно становитиме 36,2 мільйони осіб. Більш довгостроковий прогноз експертів до 2100 року передбачає, що кількість населення в Україні скоротиться на 57 відсотків до 28,2 мільйонів осіб.

В загальному рейтингу, який був представлений у звіті DESA Організації Об’єднаних Націй «Перспективи світового народонаселення» за 2017 рік, Україна посіла четвертинку сходинку. Трохи швидше кількість населення скорочується лише в таких країнах, як   Болгарія (-23%), Латвія (-22%), Молдова (-19%). Одразу за Україною йде Хорватія, де прогнозується скорочення на 17 відсотків до 2050 року.

Наразі за інформацію Державної служби статистики України, станом на 2016 рік в країні проживало 42 мільйони 584,5 тисяч осіб. Якщо порівнювати з даними Держстату за 2015 рік, то кількість населення скоротилась на 176 тисяч осіб.

Наразі в ООН ніяких рекомендацій стосовно цієї проблеми не дають. Звіт буде детально розглянуто провідними експертами в наступні декілька місяців.

Нагадаємо, що Україна посідає четверте місце в рейтингу країн із найбільш стрімкими темпами скорочення населення вже декілька років поспіль. А за рейтингом, якій складає ЦРУ, Україна посіла друге місце в світі за смертністю.

Комментировать

Нажмите для комментария