Новини

Оновлена інформація про санітарно-епідемічну ситуацію у підтоплених населених пунктах у Закарпатській області

Станом на 26 листопадапідтопленими залишаються 26 населених пунктів, де мешкають близько 38 тис. мешканців, у тому числі майже 9 тис. дітей. Підтопленими залишаються 653 об’єкти, 172 житлових будинки, 103 джерела нецентралізованого водопостачання, серед яких 96 громадських.

Населені пункти у Рахівському, Тячівському, Міжгірському, Хустському та Іршавському районах постраждали Унаслідок несприятливих метеорологічних умов, тривалих інтенсивних дощів та підняття рівня води в річках.

Нинішня ситуація із підтопленням населених пунктів у області залишається контрольованою та не ускладненою. На даний час інфекційна захворюваність населення в області залишається стабільною.

Фахівці Держсанепідслужби Закарпатської області виконують план першочергових дій при виникненні повені та заходи з ліквідації її наслідків, відпрацьовують низку необхідних кроків для уникнення епідускладнень на підтоплених територіях.

Моніторинг санітарно-епідемічної ситуацією в межах територій адміністративних районів області триває.Ситуація знаходиться на контролі Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Комментировать

Нажмите для комментария