Новини

Онколога з Інституту рака звільнили через відмову лікувати бійця АТО та заяву «Ти вбивав братські народи»

Губарева_Медпросвіта

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун офіційно підтвердила звільнення лікаря Анни Губаревої через неетичну поведінку та відмову у наданні медичної допомоги.

«Лікаря, яка відмовила ветерану АТО у лікуванні, вже звільнена. Дякую громадськості та народному депутату Оксані Корчинській за активну позицію в захисті наших ветеранів. Переконаюсь, що Віталі отримає необхідну допомогу», — повідомляє Уляна Супрун.

Ветеран АТО Віталій Драган звернувся до Інституту раку за направленням, яке отримав по місцю проживання у Кіровоградському обласному госпіталі для ветеранів війни.

Діагноз «лімфома Ходжкіна» мені поставили у листопаді 2017 року. В мене рак лімфатичної системи другої стадії. Я почав лікування у Кіровоградському обласному онкодиспансері. Пройшов вісім курсів хіміотерапії, але вони, нажаль, не дали ніяких результатів. Тому я взяв направлення в Національний інститут рака – сподівався, що тут мені запропонують альтернативне лікування», — розповідає Віталій Драган.

Атакований медзаклад у Першотравенську, де побили лікаря просить у влади захист

Під час прийому у Анни Губаревої, лікарка почала розповідати йому, що потрібна біопсія та багато іншого, це коштуватиме 200 тисяч гривень. Ще можна зробити пересадку кісткового мозку, але це коштуватиме ще дорожче. Шокований ветеран АТО повідомив, що не має таких коштів, що очікував на якісь програми, на що Губарева йому відповіла: «А ти гадав, якщо ти атомник, тебе будуть лікувати безкоштовно? Ні. Ніяких тобі льгот. Ти ж вбивав братській народ!».

В офіційному документі про звільнення лікаря гематологічного відділення Інституту рака Анни Губаревої заявлено, що вона допустила неетичну поведінку. Після службового розслідування вона була звільнена.

НСЗУ: Медзаклади які беруть гроші з пацієнтів будуть позбавлені державного фінансування

Комментировать

Нажмите для комментария