Новини

Ольга Богомолець втратила свідомість у туалеті Ради через «пристрасті» в парламенті

Ольга Богомолець втратила свідомість у туалеті Ради. Один з журналістів у ВРУ знайшла Богомолець знеприномленою у туалеті Ради, про що одразу повідомила швидку. Зараз з нею Савченко та Донець.

За декілька хвилин до того, як Богомолець покинула залу ВРУ, голова Самопомочі у парламенті Березюк заявив, що його фракцію шантажують. В обмін на голоси його Самопомочі за законопроект про зміни у роботі Конституційного суду, нардеп Богомолець, як голова профільного комітету з питань охорони здоров’я нібито підпише позитивне рішення за медичний законопроект 6327 та допустить його на голосування.

Також у Богомолець була словесна перепалка з Уляною Супрун. Остання намагалася вибити відповідь з нардепа стосовно заблокованої реформи.

На цей час вже повідомили, що нардепа госпіталізували до Феофанії.

Підкреслемо, що про блокування медичної реформи руками Богомолець Супрун заявила ще з ранку. А законопроект про Конституційний суд вже прийнято.

В зв’язку з тим, що Ольгу Богомолець вивезли з Верховної Ради до Феофанії, очікувати на прийняття законопроекту про медичну реформу до осіні вже не приходиться. Сьогодні був останній день роботи парламенту перед канікулами

Комментировать

Нажмите для комментария