Новини

Ольга Богомолець втратила свідомість у туалеті Ради через «пристрасті» в парламенті

Ольга Богомолець втратила свідомість у туалеті Ради. Один з журналістів у ВРУ знайшла Богомолець знеприномленою у туалеті Ради, про що одразу повідомила швидку. Зараз з нею Савченко та Донець.

За декілька хвилин до того, як Богомолець покинула залу ВРУ, голова Самопомочі у парламенті Березюк заявив, що його фракцію шантажують. В обмін на голоси його Самопомочі за законопроект про зміни у роботі Конституційного суду, нардеп Богомолець, як голова профільного комітету з питань охорони здоров’я нібито підпише позитивне рішення за медичний законопроект 6327 та допустить його на голосування.

Також у Богомолець була словесна перепалка з Уляною Супрун. Остання намагалася вибити відповідь з нардепа стосовно заблокованої реформи.

На цей час вже повідомили, що нардепа госпіталізували до Феофанії.

Підкреслемо, що про блокування медичної реформи руками Богомолець Супрун заявила ще з ранку. А законопроект про Конституційний суд вже прийнято.

В зв’язку з тим, що Ольгу Богомолець вивезли з Верховної Ради до Феофанії, очікувати на прийняття законопроекту про медичну реформу до осіні вже не приходиться. Сьогодні був останній день роботи парламенту перед канікулами

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook