Новини

Ольга Богомолець повідомила, що Парламент відхилив законопроекти про медичне страхування

Богомолец_Медпросвита

Пакет законопроектів, який мав запустити в Україні медичне страхування, парламент не включив в порядок денний та відклав у довгий ящик.

«Група лобістів у парламенті за будь-яку ціну хоче, щоб обов’язкового медичного страхування в Україні не було, натомість МОЗ забезпечував мінімальні потреби, а багаті користувалися послугами приватних страхових компаній і приносили їм надприбутки. Інша група лобістів бореться за збір голосів для створення недержавного медичного страхового фонду з участю акціонерних компаній, куди одні люди будуть сплачувати страхові внески, сподіваючись на порятунок, а інші – отримувати з цього довічні прибутки», — розповідає Богомолець.

Договор с врачом: без права на отказ

Дійсно так, Верховна Рада просто відхилила пакет законопроектів, який передбачав саме створення державної страхової системи. Таким чином, кожен мешканець Україні мав би свій страховий поліс, з мінімальним внеском, який би забезпечив йому максимально якісний доступ до медичної допомоги.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

«Я вчергове звертатимуся до Голови Верховної ради, Прем’єр-міністра України та Президента з вимогою впровадження обов’язкового медичного страхування в нашій державі. Мільйони українців не можуть чекати, поки купка людей вирішує в парламенті свої бізнес-інтереси», — пообіцяла голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook