Новини

Олександр Квіташвілі перевірив як проходить вакцинація дітей проти поліомієліту у Чернігові

30 жовтня Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі відвідав з робочою поїздкою Чернігівщину, де перевірив стан проведення програми вакцинації проти поліомієліту.

Зокрема, він ознайомився з роботою обласної дитячої лікарні, умовами зберігання вакцин, відвідав інфекційно-боксоване відділення для дітей раннього віку.

У міській дитячій поліклініці № 1 Олександр Квіташвілі безпосередньо був присутнім під час проведення процедури вакцинації та відзначив велику зацікавленість серед батьків щодо необхідності щеплень. «Велика кількість бажаючих зробити щеплення означає, що змінюється відношення громадян до проведення імунізації дітей. Нове покоління батьків більшою мірою довіряє вакцинації, а значить і більш відповідально відносяться до збереження здоров’я власних дітей», — зазначив Міністр.

Олександр Квіташвілі висловив переконання, що темпи проведення вакцинації дітей на Чернігівщині дозволять максимально охопити дітей відповідного віку. За попередніми даними, по місту Чернігову з 21 по 29 жовтня вже проведено щеплення більше 30% дітей. По області цей показник становить 28%. Також Міністр запевнив, що вакцини вистачає в повному обсязі для всіх дітей.

Під час зустрічі з представниками ЗМІ Олександр Квіташвілі зазначив, що задоволений тим, як триває в області додаткова вакцинація дітей проти поліомієліту. «Я особисто переконався, що перший етап імунізації дітей в Чернігові проходить правильно. Чернігівщина може бути гарним прикладом для інших областей»,– відзначив він. Міністр акцентував увагу, що ця програма з імунізації має показати, як в подальшому Міністерству будувати роботу щодо системної вакцинації населення. За його словами, є попередня домовленість з ЮНІСЕФ щодо закупівлі вакцини для імунопрофілактики дитячого населення в повному обсязі.

У рамках робочої поїздки Міністр охорони здоров’я зустрівся з головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем. Говорили про стан справ у медичній галузі області, готовність тісної співпраці, вирішення проблемних питань галузі.

Комментировать

Нажмите для комментария