Новини

Олег Мусій просить президента позбавити Супрун громадянства України

Мусий_Медпросвита

Декілька днів тому заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ Олег Мусій направив депутатське звернення до президента та голови СБУ.

У своєму зверненні екс-міністр охорони здоров’я звинувачує Супрун у невиконанні законодавства України в частині наявності в неї подвійного громадянства, яке вона приховує останні декілька місяців.

Відзначимо, що це вже не перше звинувачення в бік Супрун стосовно наявності в неї другого громадянства, а саме громадянства США. Нібито, в.о. міністра не позбулась його цього року, коли закінчувався термін процедури відмови від громадянства США через отримання громадянства іншої країни.

Ряд ЗМІ також заявляли про те, що Супрун навіть не зверталась до посольства США в Україні з заявою про відмову від громадянства.

В своєму зверненні народний депутат Олег Мусій просить президента та голову СБУ виконати наступні дії:

  • Невідкладно ініціювати перевірку щодо дотримання У. Супрун законодавства України в частині наявності в неї подвійного громадянства;
  • Невідкладно вжити належних заходів для позбавлення У. Супрун громадянства України та забезпечити виконання, використання та застосування конституційних норм;
  • Звернутися до Уряду щодо неможливості займання посади першого заступника міністра охорони здоров’я У. Супрун у зв’язку з невиконанням нею норм українського законодавства щодо громадянства України.

МОЗ завіряє, що Уляна Супрун — повноцінна громадянка України по всім законам

Нагадаємо, що на попередні звинувачення щодо наявності у в.о. міністра охорони здоров’я другого громадянства, прес-служба МОЗ повідомила, що всі необхідні дії по відмові Супрун виконала і тепер має лише український паспорт — саме за ним вона мандрує до США та Канади.

Комментировать

Нажмите для комментария