Новини

Олег Ляшко: “Ми пропонуємо проводити медичну діагностику за рахунок держави”

Радикальна партія планує подати законопроект про введення для всіх українців безкоштовного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян. До того ж дана партія наголосила, що пильнуватиме за запровадженням програми реімбурсації.

 “Є загроза, що ця програма може не запрацювати. У заяві Аптечної асоціації йдеться про те, що Міністерство охорони здоров’я досі не сформувало перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню.

Я спілкувався із заступником міністра Романом Іликом і він мене запевнив, що по всіх областях України ця програма почне діяти”, – зауважив Олег Ляшко.

Також Ляшко акцентував свою увагу на тому, що вся проблема зі станом здоров’я в українців в тому, що у громадян не вистачає коштів на кваліфіковане обстеження, тому потрібно вводити обов’язкову щорічну безкоштовну діагностику. Тоді буде можливо діагностувати захворювання на ранніх стадіях і зберегти безліч людських життів.

 “Ми зареєстрували ще один законопроект – про проведення безкоштовного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян.

Сьогодні люди йдуть до лікарні вже на останній стадії хвороби, коли вже нічого не можна зробити, бо обстеження дороге. Тому ми пропонуємо проводити діагностику за рахунок держави. Це дозволить виявляти хвороби на ранній стадії і рятувати життя людей.

Ми рахували, що на цю програму потрібно 200 – 250 гривень на рік. Це набагато менше, ніж держава втрачає через високу смертність працездатного населення. Ми будемо добиватися реалізації цієї програми, щоб врятувати сотні тисяч людей”, – підсумував парламентар

Комментировать

Нажмите для комментария