Новини

Окружний адміністративний суд Києва розгляне позов на Гройсмана щодо призначення міністра охорони здоров’я 8-го листопада

гройсман, медпросвіта

Згідно офіційного повідомлення прес-служби суду засідання призначено на 8 листопада, та буде розглянута вимога негайно внести кандидатів у Верховну Раду.

Ще на початку місяця народні депутати Деркач, Дубіль та Одарченко від «Волі народу», звернулись до суду та подали позов на Гройсмана з вимогою невідкладно внести в Верховну Раду кандадитів на призначення міністра охорони здоров’я. Сталось це через те, що голова Уряду вже більше року навіть не піднімав питання щодо подання кандидатів та проігнорував всі звернення нардепів щодо вирішення кадрових питань Уряду.

Три народних депутата подали до суду на Гройсмана з вимогою назначити міністра охорони здоров’я

«Разом з колегами-депутатами подали в суд на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем’єра негайно внести в Верховну Раду кандидатів на призначення міністра охорони здоров’я України. Судячи за все, Гройсман — першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад в державі людину та не погодити її з Верховною Радою», — написав Деркач, коментуючи позов на голову Уряду України.

Гройсман: Зарплата врачей и учителей в этом и прошлом году – две большие разницы

Через суд нардепи спробують довести противоправну бездіяльність прем’єра та зобов’язати його невідкладно внести в Верховну Раду пропозиції щодо призначення міністра охорони здоров’я.

Комментировать

Нажмите для комментария