Новини

Окружний адмінсуд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я

Рішення було прийнято за поданням нардепа Мосійчука. В той же час, за нею залишається посада першого заступника міністра охорони здоров’я, а сама Супрун вже отримала підтримку з Уряду.

Одразу необхідно зазначити, що рішення судді носить тимчасовий характер на час повного розгляду позову нардепа в суді. Остаточне рішення ще не було винесено, а ситуацією з розглядом цієї справи у Окружному адмінсуді Києва вже зацікавився міністр юстиції України Павло Петренко.

«Абсурдні, безвідповідальні рішення українських судів не зможуть заборонити Уляні виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я. Рішення Окружного адмінсуду Києва буде терміново оскаржено», — переконує Павло Петренко.

Більше того, за ситуацією вже почали стежити у посольстві США та деяких європейських країн. Нагадаємо, що Уляна Супрун отримувала і продовжує отримувати підтримку з боку європейських і американських партнерів.

МОЗ: За січень 2019 року зафіксовано понад 15 тисяч випадків кору

Зазначимо, якщо Окружний адміністративний суд Києва вирішить повністю задовольнити позов нардепа Ігора Мосійчука є реальний ризик того, що всі рішення та накази Уляни Супрун на посаді в.о. міністра охорони здоров’я будуть анульовані.

«Покращення»: Посадові оклади для лікарів ЕМД та МК збільшили аж на 300 гривень

Окремо необхідно нагадати, що розпочався виборчий рік, а до виборів президента України залишилось менше двох місяців. Більш ніж вірогідно тимчасове рішення Уляни Супрун було використано задля піару одного з кандидатів в президенти.

Комментировать

Нажмите для комментария