Новини

Охматдит отримав сучасне обладнання для нейрохірургічних операцій – Віктор Ляшко

Охматдит отримав сучасне обладнання для нейрохірургічних операцій

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав  НДСЛ «Охматдит», де оглянув придбане за кошти державного бюджету сучасне обладнання для нейрохірургічних та ортопедичних операційних.

«Зустрічаючись із лікарями в Охматдиті, Президент України Володимир Зеленський сказав, що у лікарні повинно бути найсучасніше медичне обладнання, яке необхідне лікарям. І сьогодні ми маємо систему нейронавігації, аналоги якої є лише  в 5 центрах Європи. Завдяки цьому обладнанню та кваліфікації наших медиків у багатьох українців з’явився шанс повернути таке бажане здоров’я», –  зазначив Віктор Ляшко.

Під час візиту оглянули нову нейронавігацію, яка була запущена наприкінці липня. Обладнання використовується в більшості нейрохірургічних втручань, ортопедії і травматології, що допомагає зменшити хірургічну травму, ризики операції та прискорити відновлення маленьких пацієнтів.

Нове обладнання значно розширило можливості у лікуванні деяких форм епілепсії, які раніше були неможливі. Також нейронавігація постійно використовується в лікуванні гідроцефалії та видаленні пухлин головного мозку. З кінця липня спеціалісти лікарні виконали вже понад 20 операцій з використанням нових технологій.

Також, очільник МОЗ відвідав 13-річну пацієнтку відділення ортопедії Катю, яка постраждала внаслідок ракетного удару на вокзалі Краматорська. Дитина отримала множинні мінно-вибухові травми, але завдяки лікарям вже переведена на реабілітаційне лікування. Дівчинка фактично знову вчиться ходити.

Також, за час повномасштабного вторгнення росії в Україну, в НДСЛ «Охматдит» розпочали свою роботу 14 нових операційних, де наразі  прооперовано 2 687 пацієнтів.

Нагадаємо, що для порятунку маленьких пацієнтів, єдиним шансом на життя для яких є органна трансплантація, в НДСЛ «Охматдит» розпочали здійснювати пересадки печінки дітям. Лише протягом останнього місяця, провівши трансплантацію печінки, спеціалісти медзакладу врятували життя трьох дітей:  16-річної Поліни, 7-місячного Даниїла та 8-річної Софії.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook