Новини

Оголошується набір на Зимову школу 2016 "Громадське здоров'я в Україні"

Школа охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ запрошують фахівців з громадського здоров’я в Україні взяти участь у Зимовій Школі 2016. Заявки приймаються з 1 по 30 жовтня 2015р.

З огляду на брак сучасної європейської освіти в громадському здоров’ї для українських професіоналів, а також через потребу діалогу між залученими до громадського здоров’я сторонами, Зимова школа має на меті прискорити впровадження системи громадського здоров’я в Україні в тому числі через освіту для професіоналів.

На створення Зимової школи 2016 організаторів надихнула Літня школа «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа» та Літня школа в Лугано (Швейцарія), присвячена політиці, економіці та менеджменту в охороні здоров’я. Перша літня школа з «Управління в реформованій системі охорони здоров’я в Україні» була проведена у 2014 році, Друга в 2015 році. Партнерами Літньої школи виступили Швейцарський Інститут охорони здоров’я та тропічної медицини, Маастрихтський університет (Нідерланди) та Міністерство охорони здоров’я України. За оцінками учасників, спікерів і партнерів, Літні школи стали визначною подією в Україні та поза її межами.

Цільова аудиторія:

запрошуються спеціалісти громадського здоров’я, лікарі, управлінці закладів охорони здоров’я, фахівці інформаційно-аналітичних відділів, представники міжнародних організацій та НДО, а також ті, хто приймає рішення як в охороні здоров’я, так і в дотичних до громадського здоров’я галузях у регіонах та на національному рівні: освіті, дорожніх службах, екології тощо.

Як подати заявку на участь

Апліканти можуть подати свої документи у період з 1 по 30 жовтня 2015р .

Аплікаційна заявка складається із заповненої електронної форми – анкети, та включає наступні частини :

– Освіта та професійний досвід апліката;

– Стислий виклад Ваших досягнень та майбутніх планів до реалізації в громадському здоров’ї;

– Стислий виклад Вашої мотивації до участі в Зимовій школі 2016.

Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1kkOLAknXXdLkY74SnOvSDzpgYhupKmYF7tUW-sU9YEA/viewform

Консультативна рада та Організаційний комітет Школи оцінюватимуть лише ті заявки, які були подані своєчасно та в повному обсязі. Апліканти будуть поінформовані стосовно їхньої участі в Зимовій школі 2016 до 1 грудня. За результатами оцінювання буде обрано до 40 визначних і мотивованих учасників.

Детальніша інформація – за посиланням: http://sph.ukma.edu.ua/school/zymova-shkola-hromadske-zdorovya/

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook