Новини

Оголошено тендер на купівлю ліків для дітей з гемофілією

29 грудня 2015 року Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголосила про початок тендеру щодо закупівлі лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типу А і В або хворобу Віллебранда в рамках проекту «Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України».

Попередня зустріч з учасниками тендеру буде проведена 8 січня 2016 року о 14:00 за адресою: Офіс ПРООН, Кловський узвіз 1, Київ, 01021, Україна. За результатами технічної зустрічі будуть підготовлені запитання-відповіді, які будуть розміщені на веб-сайті ПРООН та надіслані компаніям, що зареєструвалися або висловили зацікавленість у контракті, незалежно від їхньої участі у цій зустрічі.

Кінцева дата подачі заявок 17 січня 2016 року. Тендерні пропозиції слід надсилати на електронну адресу tenders.ua@undp.org

Більш детальна інформація щодо умов участі знаходиться за посиланнями:

  1. UNDP web-site http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=27495 або
  2. UNGM web-site https://www.ungm.org/Public/Notice/40837

Довідка. На виконання договору між Міністерством охорони здоров`я та ПРООН, міжнародна організація планує закупити лікарські засоби та інші вироби медичного призначення для лікування і діагностики туберкульозу, діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, лікування вірусного гепатиту В і С та лікування дітей, хворих на орфанні захворювання. На закупівлю перелічених лікарських засобів та виробів медичного призначення передбачено 620,070,700 грн, які в повному обсязі надійшли на рахунок ПРООН.

 Читайте також: Патология системы гемостаза. Гемофилия

Комментировать

Нажмите для комментария