Новини

Оголошення про проведення закупівель лікарських засобів та медичних виробів

Crown Agents були призначені Міністерством охорони здоров’я України для проведення закупівель, доставки і розподілу товарів відповідно до наступних програм:

  1. Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей хворих на онкологічні та онкогематологічні захварювання;
  2. Централізована закупівля хіміотерапевтичних препаратів, радіо фармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих.

Беручи до уваги терміновий характер цих програм, Crown Agents звертається з проханням щодо висловлення зацікавленості від виробників, постачальників і дистриб’юторів онкологічної продукції, які зареєстровані (або перебувають у процесі реєстрації) для використання в Україні відповідно до Закону України «Про лікарські засоби» № 124/96-ВР від 04.04.96 (з поправками).

Зацікавлені виробники, постачальники та дистриб’ютори повинні зв’язатися за електор. адресою: christine.jackson@crownagents.co.uk, та підтвердити свою зацікавленість щодо участі у торгах.

Висловлення зацікавленості мають бути отримані до понеділка 16 листопада 2015.

Запрошення до участі в тендері будуть видані у п’ятницю 20 листопада 2015. Учасники матимуть 2 тижні для підготовки пропозицій.

Запрошення до участі у тендері міститимуть вимогу, що всі учасники мають заповнити Анкету бізнес-партнерів Краун Ейджентс. Для отримання інформації стосовно цієї вимоги заздалегідь перейдіть за посиланням: http://www.crownagents.com/suppliers/supplier-downloads

Просимо зауважити, що подальша комунікація та документація будуть англійською мовою.

9 листопада 2015 р.

Комментировать

Нажмите для комментария