Новини

Офіційно: Лікарі почнуть підписувати декларації з пацієнтами 1 квітня 2018 року

Вакцинація в США

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я повідомила, що підписна кампанія офіційно розпочнеться 1 квітня 2018 року.

Декларації заключатимуть лікарі первинної ланки, а саме сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Кожна декларація має бути зареєстрована в електронній системі охорони здоров’я eHealth. Щоб це стало можливим, медичні установи в рамках реформи повинні під’єднатись до однієї з медичних інформаційних системи та закупити по одному персональному комп’ютеру (ноутбуку) для роботи з eHealth та надання електронної звітності.

Всі Декларації про вибір лікаря, які будуть підписані до офіційного старту кампанії відбуватимуться у пілотному режимі. Міністерство охорони здоров’я офіційно погодило пілотний проект для того, щоб лікарі змогли своєчасно ознайомитись з роботою МІС та центрального компонента електронної системи охорони здоров’я.

Окремо в Міністерстві повідомляють, що триває робота над створенням Національної служби здоров’я України, яка стане центральним контролюючим органом галузі. Через ж цю службу проходитимуть всі звіти лікарів про надання медичних послуг пацієнтам, з якими вони підписали декларації та отримуватимуть від неї фінансування на медичну практику.

Наполнить eHealth коррупционными схемами или создать самую конкурентную среду в Украине?

Нагадаємо, що для повного запуску службу та реформи галузі взагалі повинна потрібно створити реєстр пацієнтів, який стане основним інструментом для створення гарантованого та платного пакетів медичних послуг, якій запрацює ближче до 2020 року.

Комментировать

Нажмите для комментария