Новини

Один з заступників міністра Уляни Супрун офіційно подав у відставку

Стефанишина_Медпросвіта

За офіційним повідомленням прес-служби МОЗ заступник міністра охорони здоров’я Ольга Стефанішина офіційно подала заяву про звільнення з посади.

Відповідну заяву заступник міністра Ольга Стефанішина подала 7 червня.

«З січня 2018 року Ольга Стефанишина працювала в МОЗ України на посаді заступника міністра з питань європейської інтеграції та координувала такі напрями роботи як виконання євроінтеграційних зобов‘язань України у сфері охорони здоров’я, державні закупівлі ліків і медвиробів, вакцинацію та громадське здоров’я», — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби МОЗ України.

Важливою частиною роботи Ольга Стефанішиною, як заступника міністра охорони здоров’я, було забезпечення проведення закупівель лікарських засобів та медичних виробів за державний кошт через міжнародні закупівельні організації Crown Agency, ЮНІСЕФ та ПРОООН. За час її роботи на посаді у Кабінеті Міністрів України уряду Володимира Гройсмана неодноразово відзначали економію та якість закуплених лік засобів.

Професійне вигорання — явище, а не хвороба: Що насправді затвердили в МКХ-11

«МОЗ України продовжує працювати на впровадження змін, аби якісні медичні послуги були доступні кожному українцю», — зазначають у відомстві.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook