Новини

На Одещині обирають керівників для дванадцяти медичних закладів

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський взяв участь у роботі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я Одещини.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський відвідав Одеську область та взяв участь у роботі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я. Також ознайомився з роботою деяких закладів охорони здоров’я.

Конкурс проводився на обрання керівників для 12 закладів охорони здоров’я регіону. «Такий прозорий формат відбору сприяє залученню до управління закладами нових перспективних кадрів, які упроваджуватимуть сучасні механізми управління та реформуватимуть галузь», — зазначив Віктор Шафранський.

У рамках поїздки заступник міністра також ознайомився з роботою Одеського обласного онкологічного диспансеру, у м.Черноморськ відвідав ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України», де перевірив роботу хірургічного відділення, травматологічного пункту, оснащення лікарні.

В. Шафранський перевірив також підготовку приміщення, де планується відкрити єдину оперативно-диспетчерську службу, на яку в обласному бюджеті вже передбачено частину коштів. Керівництво області планує запровадити єдину електронну систему супроводу пацієнта, єдиного телефонного номеру виклику швидкої та оснащення машин швидкої допомоги GPS-системою.

Читайте також: Утвержден национальный перечень основных лекарственных средств

Комментировать

Нажмите для комментария